Holky neblázněte

18. června 2009 v 15:56 | pestas |  Myšlenky a postřehy
Dnes jsem na youtube shlédla několik dílů pořadu, kdy se z celého světa vybírají v NY modelky. Je tam mimochodem také jedna slečna ze Slovenska. Je to moc pěkná holčina, ale mám obavy, že jí učast v tomto poředu jen ublíží.
Jde o postavu. Jeden den se sešli s nutričním poradcem a ten jim změřil BMI a dlaší údaje a doporučil, jak se stravovat. Jedna ze slečen měla BMI 15.2, což už je na úrovni velké podváhy a také jí nutriční poradce vynadal. Ona krásná slovenka měla BMI 20.4, což je u spodní hranice normální váhy. Nutriční poradce ji velmi chválil, řekl, že má zdravé tělo a že je to fajn, ať si to udrží.
Ale problém nastal záhy, kdy byly foceny. Muž a žena z agentury diskutovali o slečnách nad jejimi fotkami a pak si je pozvali, aby jim kritiku sdělili. Právě oné zdravé a přirozeně hubené vytýkají její stehna - a věřte, že je hubená a taková stehna bych brala všema deseti.
Je to paradox, že agentura zajistí schůzku s nutričním poradcem a pak říká slečnám něco, co popírá rady onoho poradce. Jen doufám, že sympatická slovenda se nenechá zblbnout a nepřestane jíst.
Holky, za to to nestojí. Podívejte, kolik modelek trpí anorexií a i na ní umírá. Jezte normálně, zdravě ale JEZTE!!!
Opravdu mi rozum zůstavá stát nad hloupostí holek prahnoucích po modelingové kariéře...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 monyka monyka | Web | 22. července 2009 v 14:53 | Reagovat

za to stejně můžou dnešní média....a vymývárný mozků jako jsou bravíčka a takovýdle přiblbý časopisy

2 pestas pestas | 22. července 2009 v 14:55 | Reagovat

[1]: naprosto s tebou souhlasim

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama