Něco málo o mně

14. června 2009 v 15:14 | pestas |  Něco málo o mně
Vítám Vás na stránkach věnovaným převážně výtvarnému umění. Pokud máte nějaké připomínky ke vzhledu či případným chybkám, budu ráda, když mě kontaktujete prostřednictvím Zpráva autorovi. Jsem jen člověk, a tak se občas nějaká ta chybka vloudí.

Kreslením a malováním se zabývám již od útlého dětství. Kresba je mi bližší, i když poslední dobou začínám objevovat, mě dosud skryté, možnosti malby.
Daleko více mě ale pohltila fotografie. Začínala jsem jako malá jen s obyčejným filmovým "bakeliťákem" a spíše rodinnými a záznamovými cvaky z různých výletů. To jsem ale ještě nevěděla, že se fotgrafií budu někdy zabývat víc. Táta mi nabízel, ať fotím jeho Praktikou, ale mě se zdála moc složitá. Díky střední škole jsem se jí ale nakonec nevyhla a nyní jsem za to ráda. Fotila jsem hlavně na černobílý film a fotky si vyvolávala sama ve školním ateliéru, jelikož doma nemám ideální podmínky. To mi bylo asi 17. Začala jsem se na svět dívat malinko jinak a tak jsem si ve 20 pořídila digitální zrcadlovku Canon 350D se základním objektivem a objektivem 55-200mm. Po čase mi ale tyto objektivy nějak přestaly stačit a já si pořídila lepší. Po nějaké době, jak už to tak bývá, zase přestalo stačit "tělo". Nakonec i na to se povedlo našetřit a teď jsem tak nějak spokojená a doplňuji už spíš jen drobnosti (filtry a tak) a občas slintám nad dalšími objektivy.
Některé mé fotopokusy jsou k vidění, kromě galerie na těchto stránkáh i zde photoserver.eu.

Dále zde najdete pár mých literárních pokusů. Básničky jsem skládala tak různě. Je v nich často mnoho pravdivého z mého života, ale ne vždy.

Krom výtvarna a psaní mám mnoho dalších zájmů - tanec v jakékoliv podobě, sport, příroda, čtení, kina, kavárny apod. A také sbírám sovy, které si vozím snad odevšad:)
Co se týká přírody, tak s tou je spojen další můj zájem a to geocaching. Pro lidi, co neví, o co jde, jen stručně - je to takové toulání v přírodě podle GPS s cílem najít jakousi krabičku:) Kdo chce vědět více, doporučuji navštívit http://www.geocaching.cz/news.php
Nemyslím si o sobě, že jsem nějaký umělec, jen dělám, co mě baví. Snad se vám mé pokusy, ať už kresba, malba, foto či literární, budou líbit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama