Leden 2013

Aktualizace galerie sekce Rukodělné činnosti - podsložka Naušnice

19. ledna 2013 v 19:32 | pestas |  Aktuality
Dnes jsem přidala několik naušniček. Konkrétně dva páry již dříve vytvořených organzových závěsných růžiček (hnědé a zelené), dva páry z fima za použití transferu (puzetové a jedny závěsné ještě bez háčků) také již dříve udělané a pak dva páry vážek (ještě bez háčků), které jsou dělané včera večer.
Snad se budou líbit.


Kazotvroné prvky na mých fotografiích

10. ledna 2013 v 16:39 | pestas |  Aktuality
Včera jsem úplnou náhodou zjistila, že jedna (možná více, ale o jedné vím) moje fotografie byla použita bez mého svolení. Byla doplněna textem a teď koluje po internetu, s čímž už nic nezmůžu. Od teď se tedy na mých nově přidaných fotografiích bude objevovat kazotvorný nápis, který by měl kradení fotografií zkomplikovat víc než dosud používané logo pestas-art. Bohužel to možná někomu bude pocitově vadit při prohlížení fotografie, ale nic jiného mi nezbývá. Prvně takto budu ošetřovat nově přidané fotografie a ve volných chvílích to doplním i na fotografie, které jsou už zveřejněny. Vyjímkou budou fotografie soví sbírky, které jsou pouze dokumentační a nemají tak žádnou uměleckou hodnotu.
Komu se to nebude líbit, ať mé fotografie neprohlíží a nebo se pokusí pochopit mé důvody.
Všem moc děkuji za pochopení.

Aktualizace galerie sekce Soví sbírka - podsložka Dekorace

3. ledna 2013 v 16:18 | pestas |  Aktuality
Dnes jsem po dlouhé době přidala další část své soví sbírky. Jsou to sovy, které jsem zařadila do dekorací. Momentálně moje evidovaná část sbírky činí 268 kusů, které potom rozděluji do kategorií, jako jsou dekorace, šperky, domácnost apod.
Bohužel, větší část mé sbírky se mi zatím nepodařilo evidovat a ještě to chvíli potrvá.