Březen 2013

Aktualizace galerie sekce Rukodělné činnosti - Ostatní - Velikonoční dekorace

24. března 2013 v 18:39 | pestas |  Aktuality
Dnes jsem přidala letošní velikonoční dekoraci na dveře. Základ je ve tvaru vajíčka a je to umotáno z papírových ruliček a natřeno béžovým balakrylem. Ozdobeno je to mašlí, krepákem, vyfouklými vajícky omotanými žíhanou bavlnkou a kytičkami poskládanými z čajových sáčků. Snad se bude líbit.


Aktualizace galerie sekce Rukodělné činnosti - Ostatní

12. března 2013 v 13:08 | pestas |  Aktuality
Dnes jsem nahrála fotky přáníčka vzniklého pomocí embosovacího stroje a dárkový poukaz, který jsme tvořila v PC a je vložen v přání.
Dále přibyl velikonoční zajíček z bambulek z vlny, které lze rychle a snadno zhotovit doma pomocí kartonových koleček. Zajíčka jsem vyráběla na rychlo jako ukázku svým žáčkům, aby věděli, kam bude směřovat jejich práce v nasledujících hodinách Vv. Mimo yajíčků bou dělat ještě kuřátka a podle času i slepičky a kohoutky.
A nakonec jsem přidala 3 fotografie mého pokusu o košíček z papírových ruliček.


Embosovací stroj BigShot

12. března 2013 v 12:59 | pestas |  Aktuality
Nedávno jsem od svého manžela dostala přírustek do tvořivých věciček. Tím přírustkem je embosovaci stroj BigShot, který jsem dostala ve startovací sadě i s nějakými vyřezávacími šablonami a s jednou embosovací kapsou.
Včera jsem měla konečne čas stroj vyzkoušet a vyrobit i první přání pomocí vyřezávacích šablon. Zatím musím vycházet ze vzorů, které byly ve startovací sadě, taže žádné velké vyskakování, ale i tak se dá něco vymyslet:)
Můj první výtvor s embosovačem je přání k narozeninám pro manželovu maminku, které obsahuje vložený dárkový poukaz na jednodenní zájezd. I poukaz je moje tvorba.